2019

ČERTOVSKÁ BESÍDKA

AKCE PRO RODINY

Čertovská škola aneb pekelně vydařená akce pro děti a rodiče

DSC_9644.JPG

2019

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

AKCE PRO RODINY

Atmosféra, která se nedá popsat slovy. Tolik emocí proudilo vzduchem...očekávání, jiskřičky v očích, radost, zpěv za zvuku klavíru, smích i slzy dojetí. První školní den pro rodiny našich deseti prvňáčků.

DSC_4894.JPG

2019

POHODOVÝ PŘECHOD ZE ŠKOLKY DO ŠKOLY

AKCE PRO RODINY

Kurz ušitý na míru pro bezstarostný přechod ze školky do školy.

DSC_6866.JPG

2019

DRAKIÁDA

AKCE PRO RODINY

Ten pocit, když přesně na tři hodiny přestane pršet, aby draci vzlétli do nebe, dušičkové lucerničky zažehly své světlo, z kopce se rozléhal dětský smích a od hořícího ohně voněla pečená jablka s kaštany...lištičková školková i školní tlupo, bylo to s vámi skvělé. Děkujeme :)

DSC_8347.JPG

2019

ZÁPIS DO ŠKOLY

AKCE PRO RODINY

S radostí v srdci a pokorou na duši sdělujeme, že škola Liška 1. září 2019 vyplouvá na svou cestu za poznáním. Děkujeme za podporu i důvěru. Máme za sebou tři dny zápisů. Někteří jsou s námi na palubě Lišky, jiní zůstávají ještě rok v přístavu školky nebo plují svou vlastní cestou. Všem prvňáčkům přejeme plavbu plnou jedinečných žážitků a nechť rodiče svítí jako maják při jakékoliv bouři.

DSC_6988.JPG

2019

LIŠKAFEST

AKCE PRO RODINY

Oslava 5. narozenin školky Lištičky a zrození školy Lišky byla fest(ovní). Fest(ovně) jsme si užívali mezi kapkami deště za fest(ovní) účasti kapel, divadel, grilu a hlavně vás všech. Děkujeme, že jste v tom s námi...moc si toho vážíme :)

DSC_5462.JPG

2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

AKCE PRO RODINY

První možnost nahlédnutí pod pokličku naší nové lesní školy.

DSC_6458.JPG