MGR. DANIELA CHALOUPKOVÁ

Jsem jednou ze zakladatelek lesní mateřské školy Lištička. Vystudovala jsem výtvarnou výchovu a speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě MU v Brně.

Po úspěšně zakončeném vysokoškolském studiu jsem pracovala jako pedagog volného času v SVČ Lužánky, kde jsem se primárně věnovala keramice a westernovému jezdectví. Dlouhodobě se věnuji práci v tábornickém oddíle.

Mám ráda zvířata a zajímá mě vše o přírodních národech (zejména pak o severoamerických Indiánech). Baví mě čtení, kreslení, keramika, malování či jakákoliv rukodělná činnost. Miluji cestování. Moc ráda bych si někdy v budoucnu splnila svůj pohádkový sen a vyrazila na dva roky prázdnin, během nichž by si projela celý svět. Prozatím sbírám cestovatelské zážitky především v tuzemsku a po Evropě. Podařilo se mi však už navštívit třeba Kubu, Island či New York.

ADRESA ŠKOLY:

Březinova 14, 616 00 Brno

lesniskolaliska@gmail.com

KONTAKTNÍ OSOBA:

Mgr. Michaela Němcová

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Základní škola Liška, p.s. zapsaného spolku Lištička - lesní mateřská škola, z.s.

Mokrá Hora 76, 621 00 Brno

Č. účtu: 2801565203/2010