RADOSTNÁ HANA

Na Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně jsem absolvovala studium pedagogiky pro pedagogy volného času.

Několik let jsem působila jako sociální pracovnice v dětském domově, později jsem šla na OSVČ a věnovala se široké škále aktivit od šití a různorodých ručních prací, bubnování až po bylinkaření a šamanismus. Splnila jsem si sen a stala se ze mě průvodkyně v lesní mateřské škole Lištička. Nyní jsem se posunula s našimi Liščaty do lesní družiny.

V současnosti dál vedu mnohé kurzy, například jógy a speciálních masáží či kreslení pravou hemisférou, nabízím enzymatickou pedikúru a masáže, pořádám setkání žen s harmonizačním cvičením a výukou relaxačních a šamanských technik. Dále oprašuji staré tradice a rituály, na které se v dnešní přetechnizované a zrychlené společnosti zapomíná: kouzelnou moc bylin a kamenů, magickou sílu slova, léčení dotekem, obousměrnou komunikaci s naším podvědomím, posilování intuice.

Mým velkým koníčkem je rovněž pěší i cyklo turistika a objevování krásných míst v naší vlasti a v zahraničí.

ADRESA ŠKOLY:

Březinova 14, 616 00 Brno

lesniskolaliska@gmail.com

KONTAKTNÍ OSOBA:

Mgr. Michaela Němcová

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Základní škola Liška, p.s. zapsaného spolku Lištička - lesní mateřská škola, z.s.

Mokrá Hora 76, 621 00 Brno

Č. účtu: 2801565203/2010