MGR. KATEŘINA GOLÍKOVÁ

„Prvním krokem na cestě ke štěstí je učení se.“

Dalajláma

...a protože mě baví být průvodkyní dětí na cestě učení se a děti mě na oplátku každým dnem učí něčemu novému, považuji se za šťastného člověka.

Všimla jsem si, že důležitým hnacím motorem k práci je vnitřní motivace. Hledám cesty, jak dětem pomoci najít jejich cestu ke vzdělávání, takovou, která probudí jejich zájem a bude je motivovat k dalším životním objevům. Učitelství 1. stupně jsem vystudovala dálkově na Masarykově univerzitě.

S rodinou žiji v Babicích nad Svitavou, kde jsem na základní škole získala zkušenost s vedením malotřídky. V naší obci se podílím v rámci spolku Babyka na pořádání akcí pro děti, od roku 2017 pomáhám utvářet podobu Babického zpravodaje a od začátku roku 2019 vedu obecní knihovnu.

Můj soukromý život nádherně vyplňují mé tři děti, jeden manžel, náš dům, každý den jinak krásná zahrada, kuchyň, kde je vždy co dělat, jedna fenka, dvě kočky, pití černé kávy a čtení inspirativních knih.