PROSTORY A OKOLÍ

Pevným zázemím pro naši školu se stala prvorepubliková rodinná vila se zahradou v Brně na Kraví hoře. Výhled z okna je přímo na Wilsonův les. Hned vedle zahrady vedou schody do parku pod hvězdárnou.

Interiér tvoří učebny, dílna pro tvoření, vstupní chodba se schodištěm a šatnou, kuchyňka a samostatné WC.

Zahrada okolo domu má vzrostlé stromy, keře a malebný zahradní domek, který tvoří zázemí pro venkovní aktivity. Dále se v zahradě nachází venkovní altán, vyvýšené záhony pro pěstování zeleniny s dětmi, badatelna na stromě a prostor pro společné ranní kruhy a setkávání i učení se venku. Kromě venkovního pobytu v zahradě, využíváme prostředí Wilsonova lesa a parku na Kraví Hoře.

Dostupnost je velmi snadná autem i MHD - autobus č. 68 (zastavuje přímo u školy), tramvaj č. 3 a 4 (jsou v dochozí vzdálenosti). Pro cyklisty možnost uschování kol.