MGR. DANIELA CHALOUPKOVÁ

Jsem jednou ze zakladatelek lesní mateřské školy Lištička. Vystudovala jsem výtvarnou výchovu a speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě MU v Brně.

Po úspěšně zakončeném vysokoškolském studiu jsem pracovala jako pedagog volného času v SVČ Lužánky, kde jsem se primárně věnovala keramice a westernovému jezdectví. Dlouhodobě se věnuji práci v tábornickém oddíle.

Mám ráda zvířata a zajímá mě vše o přírodních národech (zejména pak o severoamerických Indiánech). Baví mě čtení, kreslení, keramika, malování či jakákoliv rukodělná činnost. Miluji cestování. Moc ráda bych si někdy v budoucnu splnila svůj pohádkový sen a vyrazila na dva roky prázdnin, během nichž by si projela celý svět. Prozatím sbírám cestovatelské zážitky především v tuzemsku a po Evropě. Podařilo se mi však už navštívit třeba Kubu, Island či New York.