MGR. MICHAELA NĚMCOVÁ

Jsem zakladatelkou základní školy Liška a jednou ze zakladatelek lesní mateřské školy Lištička. Největší motivací vykročit tímto okouzlujícím směrem byla touha dopřát dětem i sobě smysluplně strávený čas v kontaktu s přírodou. Učit se s radostí všemi smysly a mít možnost být tady a teď v přátelské atmosféře.

Na Pedagogické fakultě MU v Brně jsem vystudovala speciální pedagogiku a pedagogiku volného času.

Vzdělávacím činnostem se věnuji od roku 2005. Pestrou pedagogickou praxi jsem načerpala v DDM Matýsek a SVČ Lužánky jako pedagog volného času při vedení sportovních kroužků, současně jako instruktor lanového centra, lektor teambuildingových a adaptačních kurzů.

Absolvovala jsem spousty inspirujících a vzdělávácích kurzů. Nejzajímavějšími z nich byly např. kurz Zážitkové pedagogiky, Respektovat a být respektován, Výchova bez poražených, Vedení sociálně adaptačních kurzů, Instruktor lanových aktivit, kurz Týmové spolupráce, Volná hra, Instruktor vodní turistiky, kurz Agrese je OK nebo kapitánský kurz na jachtu.

Ze všeho nejraději mám čas strávený se svou rodinou a přáteli. Ve volném čase se věnuji kineziologii, masážím a slaměnému stavitelství. Mám ráda les, brouzdání v potoku, cestování a zbožňuji vůni ostružin.